50%
NUOLAIDA tik šiandien
2560 руб
990 руб
greitai atsikratymas nuo visi parazitų rūšių!
Bacteforttai yra veiksminga natūrali priemonė atsikratyti helmintus ir simptomus, susijusius su jais

unikali ekstraktų derinys

IKI AKCIJOS GALO
Užsisakyti
BactefortTai yra unikalus, saugus ir veiksmingas augalinių ekstraktų derinys, kuris, suvartotas į vidų, turi neigiamą poveikį parazitų veiklai. Stimuliuodamas šlapimo susidarymo, tulžies atskyrimo ir apskritai virškinimo procesus, Bactefort padeda atsikratyti helmintų, kurie ne tik žarnyno spindyje, bet ir kituose organuose, iš kur tradiciniais metodais juos išvaryti yra sunku. Švelnus vidurius laisvinantis preparato poveikis padeda ne tik fiziniam atsikratymui nuo parazitų, bet ir pilnam organizmo detoksikavimui nuo kirmelių, liamblijų ir kt. gyvenimo ir veiklos produktų.

Bactefort yra saugi sertifikuota priemonė

Atsiliepimai

Specialistės nuomonė

Dirbu šeimos gydytoja jau pakankamai daug metų. Per šį laiką esu įsitikinusi, kad Bactefort yra universalus preparatas, skirtas iš karto visai šeimai, - veiksmingas ir be šalutinio poveikio. Bactefort yra visiškai natūralus gėrimas iš augalinių ekstraktų, kuris greitai varo parazitus ir pašalina problemas, susijusias su toksinų – gyvenimo ir veiklos ar jų pražuties produktų - buvimu. Vaistas turi visus reikalingus sertifikatus ir sėkmingai išlaikė kokybės efektyvumo patikrinimą. Vienas vaistas visai šeimai - tai yra labai pelninga ir patogu
Vytautas Šulikauskas aukščiausios kategorijos gydytojas-terapeutas

Ar nekenkia?

Bactefort susideda iš natūralių ingredientų ir neturi dažiklių, kenksmingų konservantų ir GMO. Nealkoholinis gėrimas neturi kontraindikacijų ar šalutinių poveikių ir turi visus reikiamus kokybės sertifikatus pagal įstatymus.

Vartojimo būdas

  • 30 lašus praskiesti 100-150 ml kambario temperatūros vandens.
  • Vartoti vieną kartą per dieną iki valgymo.

Kur galima pirkti?

Lietuvoje ir Baltijoje nusipirkti nealkoholinį gėrimą Bactefort galima tik iš mūsų. Norėdami tai padaryti, turite įforminti užsakymą mūsų svetainėje. Tik taip galime tikrai garantuoti, kad perkate originalų Bactefort, o ne padirbinį.

Pristatymas

Pristatymas į Vilnių trunka 4-7 dienas nuo užsakymo įforminimo momento.
saugokitės padirbinių

Saugokitės, padirbinys!

Pirkti originalų koncentratą nealkoholiniam gėrimui Bactefort paruošti galima tik iš mūsų. Užsisakydami mūsų oficialioje svetainėje, galite būti tikri, kad perkate tikrą Bactefort.

Kaip užsisakyti?

  • Užpildykite užsakymo formą mūsų svetainėje
  • Sulaukite skambučio iš konsultanto, kuris susisieks su jumis kuo greičiau
  • Apmokėkite užsakymą gaudami pašte. Jūs mokate pinigus tik kai gaudami priemonę
50% NUOLAIDA

tik šiandien

2560 руб
990 руб
unikali ekstraktų derinys
Pavyzdžiui, Jonas Jonaitis
Pavyzdžiui, +370 123456789